Lichtgewicht appel en ei (VEILING TEST)

1.00
8.00
0.50
New

Veiling eindigt in:

Auction Ends In

Eindigt op:31 January 2022 00:00 (UTC+01:00)

Er is niet voldaan aan de minimum prijs.

(Bied gelijk aan of meer als: 1.00)

Sorry, je moet ingelogd zijn om een veiling toe te voegen aan je volglijst. Login →

Je ziet het goed! Een appel en een ei, dat voor een appel en een ei wordt geveild.

Uiteraard zijn deze twee zorgvuldig gekozen uit Mike’s eigen achtertuin.
De appel viel niet ver van de boom, en de onwillige kip is door Mike dusdanig hard uitgewrongen tot het ei met een knal uit de kip schoot en zachtjes in het hooi van de ezeltjes landde.

LET OP: Dit is een test-veiling.
We gaan op korte termijn items veilen op backpackinglight.nl die retour zijn gekomen en dus niet meer als nieuw verkocht kunnen worden, met beschadigde verpakking zijn aangekomen,  en cursusplekken die nog niet zijn opgevuld.

Om jullie hiermee kennis te laten maken, veilen we hier op Mike’s verzoek een appel en een ei.
Als je wilt helpen met het testen van deze functie mag dat!

We gaan je de kosten niet daadwerkelijk in rekening brengen tenzij je achter de grap staat en ECHT de appel en het ei wilt ontvangen. In dat geval worden beiden ingepakt en gesigneerd door Mike!
( disclaimer: als de items de overtocht niet overleven of niet smaken, heb je pech gehad. Verzendkosten komen voor jouzelf! )

Bieden vanaf €1 is toegestaan! Alleen een bod dat hoger is als het huidige wordt geaccepteerd!

Veilingsgeschiedenis

Gebruiker Bod Datum Automatisch
Webmaster 8.00 9 January 2022 12:36
marvindnijs 7.00 7 January 2022 16:02
Test Account 6.50 6 January 2022 20:00
Webmaster 6.00 6 January 2022 19:52
Test Account 5.00 6 January 2022 19:42
Mike Holkamp 3.00 6 January 2022 19:31

Begonnen op5 January 2022 00:00 (UTC+01:00)

Beschrijving

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Lichtgewicht appel en ei (VEILING TEST)” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

0
    0
    Jouw mandje
    Je mandje is nog leegTerug naar winkel